Mahallelerimizin muhtarları kamu kurum ve kuruluşları yöneticileriyle hizmetlerin yürütülmesi ve sorunların çözülmesi amacıyla Kaymakamlığımızda bir araya geldi.

20 Ekim 2015 Salı günü saat 14:00'te İlçemiz Kaymakamı Sayın Mustafa GÜLER Başkanlığında İlçe Emniyet Müdürü Gürhan KAYA, İlçe Müftüsü Mehmet Vefa ÖZDEMİR, İlçe Sağlık Müdürü Emre BOŞNAK, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dr. Dilruba OKAY, İlçe Yazı İşleri Müdürü Sefer KARA, İlçe Nüfus Müdürü Nesrin KÜÇÜKALİ, SYDV Müdürü Nebahat YILDIRIM ve 33 mahalle muhtarının katılımı ile Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapıldı.

Toplantı İlçe Kaymakamımız Sayın Mustafa GÜLER'in açılış konuşması ile başladı. Toplantıya katılan daire müdürlerinin kendi çalışma alanlarında bilgi sunumunu müteakiben muhtarların sorunları tek tek alınarak yapılması gerekenler ve çözümleri hakkında açıklamalar yapıldı. Özellikle asayiş, eğitim ve sağlık sorunları üzerine yoğunlaşan taleplerin değerlendirme ve çözümlerinin şekil ve yöntemleri, sonuca gidilmesi ve vatandaş odaklı kamu hizmeti standartlarının artırılması konuları görüşüldü.